PAVLA ŠIŠMIŠOVÁ

Pavla Šišmišová, kosmetička a majitelka LE SALON

 

Narodila se v Havířově 26.12.1982. V roce 2001 studovala na SOŠ a SOU kapitána Jasioka obor Kosmetička. V letech 2007 až 2009 navštěvovala SŠ Dakol v Petrovicích u Karviné, kde úspěšně odmaturovala. První zaměstnání získala v prestižním kosmetickém salónu ve FUTURUM OSTRAVA, kde pracovala bezmála tři roky.
 
Vedla kurzy modelingu, vizážistiky, kde vyučoval základy herectví Jan Čenský, Pod značkou BEAUTIFUL líčila módní přehlídky pro přední české módní návrháře, např. Beatu Rajskou, Josefa Klíra, ostravskou stylistku Jitku Stauder, couture Evu Ben Jazia, salón Moravec a mnoho dalších. Líčení na Miss Reneta, Miss Europe Junior, dnes pod jménem Le Salon Miss University. Pořádá a spolupodílí se na mnoha charitativních akcích.
 
Vždy bylo jejím snem vybudování vlastního kosmetického studia, jakým je dnes LE SALON Ostrava, který budovala po malých krůčcích po dobu 12-ti let. Sočasná podoba ostravského studií je pak laděna do období 17.století, do doby Ludvíka XIV.
 
V roce 2011 oficiálně otevřela pro svou klientelu z Beskyd a okolí pobočku LE SALON Frýdek -Místek, jehož interiér je inspirován duchem domu, ve kterém se kosmetické studio nachází. 

 

AKCE, TIPY A ZAJÍMAVOSTI

Facebook